Vücudumuz 4D Artırılmış Gerçeklik Kartları

40,00 TL

Vücudumuz 4D kartları ile vücut sistemleri ve organlarını gerçek dünyada canlandırın. Vücudumuz ve organlar hakkında daha önceden duymadığınız ilginç bilgiler öğrenin. Vücudumuz hakkında merak ettiğim..

Dinozorlar 4D Artırılmış Gerçeklik Kartları

40,00 TL

Dünyamızın gördüğü en etkileyici ve vahşi canlılarını yakından incele, nasıl hareket ettiklerini gör. Yeteneklerini Beslenme şekillerini, yaşam özelliklerini ve hayatta kalma yöntemlerini keşfet.15 fa..

İngilizce Alfabe 4D Canlanıyor

40,00 TL

Alfabe kartları ile İngilizce harf kartlarındaki sevimli hayvanları gerek dünyada canlandırın. Kartta bulunan harfin İngilizce okunuşunu öğrenin, resimdeki hayvanın İngilizce okunuşunu ve Türkçe anlam..

Uzay 4D Artırılmış Gerçeklik Kartları

40,00 TL

Uzay kartları ile evrende bir yolculuğa çıkalım. Uzayı, Güneş sistemini ve uzay araçlarını yakından inceleyelim. Uzay hakkında merak ettiğimiz bilgileri, 3 boyutlu modelleri inceleyerek öğrenelim.20 f..

Atatürk 4D Artırılmış Gerçeklik Kartları

40,00 TL

Dünyada ilk kez,büyük bir liderin hayatı artırılmış gerçeklik teknolojisi kullanılarak anlatılmıştır. Atatürk 4D kartları ve uygulaması çocuklara yönelik üretilmiş, yetişkinlerin de ilgisini çekecek e..

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)