Sıra Askısı

19,50 TL

* Sert plastikden üretilen askıyı 50 kg'a kadar ki tüm çantalarda kullanılabilirsiniz.* Sabitleme aparatı ve güçlü yapısı sayesinde kayma, kırılma, esneme sorunu yaşamazsınız.* Eski tip ve Yeni tip ok..

Sınıf İsimlik (Tekli)

85,00 TL

* 3 mm kalınlığında 2 şeffaf pleksiden oluşmaktadır.* İki pleksi arasına sınıfın yada yöneticinin ismi yazan kağıt takılmaktadır.* 2 vidalıdır.ÖRNEK İSİMLİK FORMATINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN..

3'lü Milli Levha - MDF

205,00 TL

MDF çerçevelidir.MEB standartları gereği 45 cm x 90 cm ölçülerindedir. ..

3'lü Milli Levha - METAL

350,00 TL

METAL çerçevelidir.MEB standartları gereği 45 cm x 90 cm ölçülerindedir. ..

3'lü Milli Levha - PLEKSİ

420,00 TL

4 mm kalınlığında şeffaf pleksiden oluşmaktadır.Arka zemin ister şeffaf, ister beyaz yapılabilinir.MEB standartları gereği 45 cm x 90 cm ölçülerindedir.Köşelerinden 4 krom vida ile duvara monte e..

Çerçeve

80,00 TL

Açılır kapanır özelliktedir. Bu sayede içeriği rahatça takıp çıkarabilirsiniz.İçeriği temiz ve düzgün muhafaza etmek için iç kısmında asetat bulunmaktadır.Tek bir hareketle afişlerinizi kolayca değişt..

Sınıf İsimlik (Çiftli)

200,00 TL

* Zemin rengi istediğiniz renkten yapılabilmektedir.* 3 mm kalınlığında 2 şeffaf pleksiden oluşmaktadır.* İki pleksi arasına sınıfın yada yöneticinin ismi yazan kağıt takılmaktadır.* 8 vidalıdır...

Kutu Harf Duvar Yazısı

45,00 TL

Genelde okul girişlerinde, koridorlarda, salonlarda kullanabileceğiniz bir ürün olup, okula çok farklı,güzel ve şık bir görüntü katmaktadır.Sadece yazı değil, logo, işaret, wc simgleri tarzında figürl..

Sınıf İsimlik (Baskılı)

85,00 TL

* 3 mm kalınlığında 2 şeffaf pleksiden oluşmaktadır.* İki pleksi arasına okulun adı, logosu, sınıfın yada yöneticinin ismi yazan folyo yapıştırılmaktadır.* 2 vidalıdır...

Arkası Siyah İsimlik

100,00 TL

* Arka kısım 18 cm x 26 cm ölçülerinde 3 mm kalınlığında siyah pleksi.* Ön kısım 12 cm x 20 cm ölçülerinde 3 mm kalınlığında şeffaf pleksi.* İki pleksi arasına okulun adı, logosu, sınıfın ya..

Kat/Yerleşim Planı (Değiştirilebilir)

0,00 TL

Okullar için değiştirilebilir kat planı,Sınıfların veya odaların yerleri değiştiği zaman çok rahat bir şekilde değişiklik yapabilirsiniz.İster dikey, ister yatay olarak sipariş verebilirsiniz.İster ok..

Personel Panosu (Resimli)

900,00 TL

Okullar için değiştirilebilir resimli personel panosu.İster dikey, ister yatay olarak sipariş verebilirsiniz.BURAYA tıklayarak Personel Listesi şablonunu indiriniz, listenizi oluşturunuz, daha sonra D..

Mıknatıslı Kat/Yerleşim Planı (Değiştirilebilir)

0,00 TL

Okullar için değiştirilebilir kat planı,Sınıfların veya odaların yerleri değiştiği zaman çok rahat bir şekilde değişiklik yapabilirsiniz.İster dikey, ister yatay olarak sipariş verebilirsiniz.İster ok..

Sıra Askısı Yapıştırma Aparatı

7,50 TL

Sıra askısı değildir. Sıra askısının yanında gönderdiğimiz aparatlardır. Kaybolan, kırılan aparatlarınızın yerine sipariş verebilirsiniz...

Gösterilen: 1 ile 14 arası, toplam: 14 (1 Sayfa)