Klavuz Çizgili Kağıt Tahta

55,00 TL

-100×56 Boyutundadır.-Duvara ,Cama,Tahtaya Uygulanır.-Mıknatıs gibi Tutunur.Yüzeye Zarar Vermez.-Nemli Bez yada Islak Mendil Kullanılmaz .-Beyaz Tahta Kalemleri Kullanılır.-Kuru Silme Yapılmalıdır.-Uy..

Baskısız Düz Kağıt Tahta

70,00 TL

-Ürün 60x100 Boyutundadır.-Duvara ,Cama,Tahtaya Uygulanabilir.-Ürün kalın olduğu için tutunması pürüzlü yüzeylerde az olabilir.  -Pürüzsüz yüzeylerde tutar. Sabit kullanımlar için uygundur.-..

Harfli Klavuz Kağıt Tahta

55,00 TL

-120×55 Boyutundadır.-Duvara ,Cama,Tahtaya Uygulanır.-Mıknatıs gibi Tutunur.Yüzeye Zarar Vermez.-Nemli Bez yada Islak Mendil Kullanılmaz .-Beyaz Tahta Kalemleri Kullanılır.-Kuru Silme Yapılmalıdır.-Uy..

Haftalık Ders Çalışma Programı Kağıt Tahta

90,00 TL

-120×100 Boyutundadır.-Duvara ,Cama,Tahtaya Uygulanır.-Mıknatıs gibi Tutunur.Yüzeye Zarar Vermez.-Nemli Bez yada Islak Mendil Kullanılmaz .-Beyaz Tahta Kalemleri Kullanılır.-Kuru Silme Yapılmalıdır.-U..

Haftalık Planlayıcı Kağıt Tahta

55,00 TL

-70X56 Boyutundadır.-Duvara ,Cama,Tahtaya Uygulanır.-Mıknatıs gibi Tutunur.Yüzeye Zarar Vermez.-Nemli Bez yada Islak Mendil Kullanılmaz .-Beyaz Tahta Kalemleri Kullanılır.-Kuru Silme Yapılmalıdır.-Uyg..

ELAKİN Kağıt Tahta

90,00 TL

-110×100 Boyutundadır.-Duvara ,Cama,Tahtaya Uygulanır.-Mıknatıs gibi Tutunur.Yüzeye Zarar Vermez.-Nemli Bez yada Islak Mendil Kullanılmaz .-Beyaz Tahta Kalemleri Kullanılır.-Kuru Silme Yapılmalıdır.-..

Aylık Çizelgeli Kağıt Tahta

90,00 TL

-100×100 Boyutundadır.-Duvara ,Cama,Tahtaya Uygulanır.-Mıknatıs gibi Tutunur.Yüzeye Zarar Vermez.-Nemli Bez yada Islak Mendil Kullanılmaz .-Beyaz Tahta Kalemleri Kullanılır.-Kuru Silme Yapılmalıdır.-U..

Porteli Yazı Tahtası Kağıt Tahta

55,00 TL

-120X55 Boyutundadır.-Duvara ,Cama,Tahtaya Uygulanır.-Mıknatıs gibi Tutunur.Yüzeye Zarar Vermez.-Nemli Bez yada Islak Mendil Kullanılmaz .-Beyaz Tahta Kalemleri Kullanılır.-Kuru Silme Yapılmalıdır.Uyg..

Siyah Yazı Kağıt Tahta

90,00 TL

-Ürün 100×70 Boyutundadır.-Duvara ,Cama,Tahtaya Uygulanabilir.-Ürün kalın olduğu için tutunması pürüzlü yüzeylerde az olabilir.-Pürüzsüz yüzeylerde tutar. Sabit kullanımlar için uygundur.-Uygulamadan ..

Türk Bayrağı Duvar Ürünü

55,00 TL

-Bir kutuda 2 adet vardır.-Ölçü 50 cm x 75 cm-Duvara ,Cama,Tahtaya Uygulanır.-Mıknatıs gibi Tutunur.Yüzeye Zarar Vermez.-Nemli Bez yada Islak Mendil Kullanılmaz .-Uygulamadan Önce Yüzeyin Tozunu Mutla..

Türkiye Haritası Kağıt Tahta

55,00 TL

-93X48 Boyutundadır.-Duvara ,Cama,Tahtaya Uygulanır.-Mıknatıs gibi Tutunur.Yüzeye Zarar Vermez.-Nemli Bez yada Islak Mendil Kullanılmaz .-Beyaz Tahta Kalemleri Kullanılır.-Kuru Silme Yapılmalıdır.-Uyg..

Kişiye Özel Metal Üzerine Baskılı Madalya

23,00 TL

KİŞİYE ÖZEL  ALTIN GÜMÜŞ BRONZ RENK METAL ÜZERİNE İSTER YAZI İSTER LOGO BASKILI MADALYALARIMIZIN BASKI ALANLARI 4 CMDİR ÇAPI  5.5 CMDİR. ..

Vücudumuz 4D Artırılmış Gerçeklik Kartları

40,00 TL

Vücudumuz 4D kartları ile vücut sistemleri ve organlarını gerçek dünyada canlandırın. Vücudumuz ve organlar hakkında daha önceden duymadığınız ilginç bilgiler öğrenin. Vücudumuz hakkında merak ettiğim..

Dinozorlar 4D Artırılmış Gerçeklik Kartları

40,00 TL

Dünyamızın gördüğü en etkileyici ve vahşi canlılarını yakından incele, nasıl hareket ettiklerini gör. Yeteneklerini Beslenme şekillerini, yaşam özelliklerini ve hayatta kalma yöntemlerini keşfet.15 fa..

İngilizce Alfabe 4D Canlanıyor

40,00 TL

Alfabe kartları ile İngilizce harf kartlarındaki sevimli hayvanları gerek dünyada canlandırın. Kartta bulunan harfin İngilizce okunuşunu öğrenin, resimdeki hayvanın İngilizce okunuşunu ve Türkçe anlam..

Uzay 4D Artırılmış Gerçeklik Kartları

40,00 TL

Uzay kartları ile evrende bir yolculuğa çıkalım. Uzayı, Güneş sistemini ve uzay araçlarını yakından inceleyelim. Uzay hakkında merak ettiğimiz bilgileri, 3 boyutlu modelleri inceleyerek öğrenelim.20 f..

Atatürk 4D Artırılmış Gerçeklik Kartları

40,00 TL

Dünyada ilk kez,büyük bir liderin hayatı artırılmış gerçeklik teknolojisi kullanılarak anlatılmıştır. Atatürk 4D kartları ve uygulaması çocuklara yönelik üretilmiş, yetişkinlerin de ilgisini çekecek e..

Gösterilen: 1 ile 17 arası, toplam: 17 (1 Sayfa)