Klavuz Çizgili Kağıt Tahta

0,00 TL

-100×56 Boyutundadır.-Duvara ,Cama,Tahtaya Uygulanır.-Mıknatıs gibi Tutunur.Yüzeye Zarar Vermez.-Nemli Bez yada Islak Mendil Kullanılmaz .-Beyaz Tahta Kalemleri Kullanılır.-Kuru Silme Yapılmalıdır.-Uy..

Baskısız Düz Kağıt Tahta

0,00 TL

-Duvara,Cama,Masaya,Tahtaya Uygulanır.-Mıknatıs gibi Tutunur.Yüzeye Zarar Vermez.-İstediğiniz zaman, istediğiniz yere yapıştırıp, sökebilirsiniz.-Okullarda ve evde kullanıma uygundur.-2 Yüzeyi de Kull..

Harfli Kağıt Tahta

0,00 TL

-120×55 Boyutundadır.-Duvara ,Cama,Tahtaya Uygulanır.-Mıknatıs gibi Tutunur.Yüzeye Zarar Vermez.-Nemli Bez yada Islak Mendil Kullanılmaz .-Beyaz Tahta Kalemleri Kullanılır.-Kuru Silme Yapılmalıdır.-Uy..

Haftalık Çizelgeli Kağıt Tahta

0,00 TL

-120×100 Boyutundadır.-Duvara ,Cama,Tahtaya Uygulanır.-Mıknatıs gibi Tutunur.Yüzeye Zarar Vermez.-Nemli Bez yada Islak Mendil Kullanılmaz .-Beyaz Tahta Kalemleri Kullanılır.-Kuru Silme Yapılmalıdır.-U..

ELAKİN Kağıt Tahta

0,00 TL

-110×100 Boyutundadır.-Duvara ,Cama,Tahtaya Uygulanır.-Mıknatıs gibi Tutunur.Yüzeye Zarar Vermez.-Nemli Bez yada Islak Mendil Kullanılmaz .-Beyaz Tahta Kalemleri Kullanılır.-Kuru Silme Yapılmalıdır.-U..

Aylık Çizelgeli Kağıt Tahta

0,00 TL

-100×100 Boyutundadır.-Duvara ,Cama,Tahtaya Uygulanır.-Mıknatıs gibi Tutunur.Yüzeye Zarar Vermez.-Nemli Bez yada Islak Mendil Kullanılmaz .-Beyaz Tahta Kalemleri Kullanılır.-Kuru Silme Yapılmalıdır.-U..

Porteli Yazı Tahtası Kağıt Tahta

0,00 TL

-120X55 Boyutundadır.-Duvara ,Cama,Tahtaya Uygulanır.-Mıknatıs gibi Tutunur.Yüzeye Zarar Vermez.-Nemli Bez yada Islak Mendil Kullanılmaz .-Beyaz Tahta Kalemleri Kullanılır.-Kuru Silme Yapılmalıdır.Uyg..

Siyah Yazı Kağıt Tahta

0,00 TL

Ürün 100×70 Boyutundadır.-Duvara ,Cama,Tahtaya Uygulanabilir.-Ürün kalın olduğu için tutunması pürüzlü yüzeylerde az olabilir. Gerektiğinde çift taraflı bantla desteklenir. Yanında gelen bantı 4 eşit ..

Türk Bayrağı Duvar Ürünü

53,00 TL

-Bir kutuda 2 adet vardır.-Ölçü 50 cm x 75 cm-Duvara,Cama,Masaya,Tahtaya Uygulanır.-Mıknatıs gibi Tutunur.Yüzeye Zarar Vermez.-İstediğiniz zaman, istediğiniz yere yapıştırıp, sökebilirsiniz.-Okullarda..

Atatürk Silueti

25,00 TL

-Bir kutuda 1 adet vardır.-Ölçü 56 cm x 100 cm-Duvara,Cama,Masaya,Tahtaya Uygulanır.-Mıknatıs gibi Tutunur.Yüzeye Zarar Vermez.-İstediğiniz zaman, istediğiniz yere yapıştırıp, sökebilirsiniz.-Okullard..

Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)